דלג אל התוכן דלג אל הניווט

info@voxxers.co.il


קריינות לסרטי הדרכה

קריינות לסרטי הדרכה

מאגר קריינים לסרטי הדרכה ולומדות

בחרו קריין לפרויקט

צוות ה-Voxxer-ים כוללת קריינים וקרייניות מקצועיים דוברי אנגלית אמריקאית, אנגלית בריטית, ספרדית ועברית שנבחרו בקפידה. כל אחד מהם הוא בעל רקע בהייטק, מדעים, רפואה, שיווק ו/או כספים, כי ב-Voxxers, אנו מדברים את השפה שלכם!

הקשיבו להקלטות דמו קצרות של הקריינים, קראו קצת על הרקע שלהם, והודיעו לנו באיזה Voxxer בחרתם להקלטת פרויקט הלמידה המתוקשבת (e-learning), סרטון הדרכה או לומדה שלכם!

שימו לב: דוגמאות הקול הוקלטו באולפנים הביתיים של הקריינים. לכן הם משקפים את האיכות שמע שתקבלו בהקלטה שלכם.

נוסיף עוד קריינים בעוד שפות בהתאם לביקוש.

 

 

ויקטוריה

ויקטוריה - קריינית באנגלית אמריקאית

מבטא: שפת אם, נייטרלי

רקע טכני: ויקטוריה עבדה 12 שנים ככתבת טכנית בתעשיית ההייטק וכתבה מדריכים למשתמש, מדריכי התקנה ומדריכים למפתחים עבור תוכנה וחומרה.

רקע בקריינות: מאז שנת 2001, ויקטוריה הקליטה אינספור לומדות וסרטי הדרכה על מערכות CRM, חומות אש, איומי סייבר, התקנות חומרה, הדרכת מכירות, ניהול פרויקטים, ניהול פיננסי ומכשור וטיפולים רפואיים. היא גם הקליטה למידה מכוונת לילדים. לויקטוריה יש נסיון רב בקריינות לסרטי תדמית, אפליקציות, פרומואים לטלוויזיה ועוד, והופיע על המסך באפליקציות וסרטוני וידאו.

הקלטות דמו:

 

ג'וש

ג'וש - קריין באנגלית אמריקאית

מבטא: שפת אם, נייטרלי

רקע טכני: לג'וש יש רקע פרא-רפואי עם תואר בקלינאות תקשורת ואודיולוגיה. יש לו ניסיון בעבודה עם פציינטים עם שיבושי היגוי, הפרעות קול, הפרעות שפה, בדיקות שמיעה, עבודה עם ילדים שנמצאים על הספקטרום האוטיסטי, ועוד.

רקע בקריינות: ג'וש התחיל כשחקן מסך בארצות הברית ובזמן האחרון הופיע בפרסומות של וורינט, קרדורקס, קומדע, ופרוקטור וגמבל. הוא הציג במחזמר ובהצגות שייקספיר, כולל בתפקיד הראשי של "ריצ'ארד השלישי". לקוחותיו לקריינות כוללים את משרד החוץ, קרן קיימת לישראל, ועוד.

הקלטות דמו:

 

שירה

שירה - קריינית באנגלית אמריקאית

מבטא: שפת אם, נייטרלי

רקע טכני: לשירה יש תואר בפיזיולוגיית התעמלות עם דגש על קינסיולוגיה, פיזיולוגיה של שרירים ושלד, ותפקוד מערכת העצבים המרכזית וההיקפית. היא לימדה אנטומיה, פיזיולוגיה ומכניקת הגוף.

רקע בקריינות: שירה היא הקריינית הבכירה של פלטפורמת וידאו מקוון והקליטה מגוון רחב של פרויקטים. היא גם שחקנית והופיעה בטלוויזיה ישראליות פופולריות, בפרסומות באינטרנט ועל הבמה.

הקלטות דמו:

 

אליוט

אליוט - קריין באנגלית אמריקאית

מבטא: שפת אם, נייטרלי

רקע טכני: אליוט עובד שנים רבות כקופירייטר ותסריטאי לסרטונים בתחום הצרכני, C2B, B2B, הייטק ומכשור רפואי. שימו לב שניתן להזמין מאליוט גם שירותי כתיבת תוכן ותסריטאות ללומדות ולסרטי ההדרכה שלכם.

רקע בקריינות: אליוט היה עורך ומגיש תכניות בתחנות רדיו בארה"ב, מגיש חדשות, מדבב ופרזנטור.

הקלטות דמו:

 

אייל

אייל - קריין בעברית

מבטא: שפת אם

רקע טכני: אייל בעל תואר בתקשורת. בעברו, הוא היה מנהל שיווק ומכירה בחברת תקשורת גדולה, והוא כותב תוכן באתר A-designer, אתר ישראלי מוביל לשיווק. אייל שימש כאיש טכני בחיל-האוויר בתחום האלקטרוניקה, והוא חבר זה עשרות שנים ב"אגודת חובבי הרדיו בישראל.

רקע בקריינות: אייל מקריין בכל תחום מדיה אפשרי: טלויזיה, רדיו, סרטי תדמית ועוד. במשך שנותיו הרבות כקריין מקצועי, צבר אייל ניסיון אדיר בקריינות ללומדות והדרכה בתחומי: רפואה, שיווק, פיננסים, ביטחון ועוד.

הקלטות דמו:

 

נורית

נורית - קריינית בעברית

מבטא:שפת אם

רקע טכני: נורית עוסקת בתרגום חומרים טכניים מאנגלית לעברית ובכתיבה ועריכת תוכן בשפה העברית, כולל לומדות, מבחנים בינלאומיים, ספרי רכב וחוברות הדרכה למוסכים, אתרי אינטרנט בתחום הבריאות ובתחום התיירות, כתבות מגזין בענייני כלכלה ופיננסיים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

רקע בקריינות: נורית מקריינת בעברית לכל מטרה, החל מאפליקציות ומבזקים כלכליים באינטרנט, דרך סרטוני הסברה תדמית ומוצר ועד סיפורים ודבוב דמויות. מתמחה בקריינות בתחום ההדרכה למוצרים דידקטיים כמו לומדות, סרטוני הנחיה למידה מתוקשבת וכיוב'.

הקלטות דמו:

 

יניב

יניב - קריין בעברית

מבטא: שפת אם

רקע טכני: יניב ערך והגיש מבזקי כלכלה עבור עיתון "גלובס", עבד כמנהל פרויקטים ועורך תוכן ב-SQLINK, ובעל ז'רגון רפואי רחב כמדריך חובשים, מפקד ביחידת רפואה ללוחמה כימית, וצוללן חילוץ.

רקע בקריינות: קולו של יניב נשמע בסרטי תדמית, טלוויזיה ורדיו. בנוסף, בעקבות סדרת הרצאות וסדנאות ייחודית שפיתח, יניב הוא מרצה מבוקש לשימוש בקול.

הקלטות דמו:

 

נתנאל

נתנאל - קריין בעברית

מבטא: שפת אם

רקע טכני: נתנאל בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק באוניברסיטת בן גוריון בנגב. בעברו, היה נתנאל מנהל שיווק ומכירות בחברת אשראי מובילה.

רקע בקריינות: את קולו הייחודי של נתנאל תוכלו לשמוע בתשדירי רדיו, סרטי תדמית רבים, המתנות עסקיות, מערכות IVR וכו'. בנוסף, הוא בוגר קורס דיבוב אצל יפה גבאי. בין לקוחותיו: אל על, מכבי שירותי בריאות, בנק הפועלים, NESS, אגודת הסטודנטים בן גוריון, רי/מקס, סנצ׳ורי 21 ועוד.

הקלטות דמו:

 

שי

שי - קריין בעברית

מבטא: שפת אם

רקע טכני: לשי ניסיון של 15 שנים בשוק ההייטק הגלובלי בתפקידי תמיכה, אינטגרציה, ניהול פרויקטים ו PreSales. שי התמחה בתכנון והטמעה בקנה מידה רחב, של מערכות הקלטה, פיענוח וזיהוי אודיו ווידאו בזמן אמת. במהלך השנים כתב וערך מדריכי התקנה ושימוש והעביר פרזנטציות והדרכות מקוונות. לשי תואר ראשון במנהל עסקים, הוא בוגר מכללות סאונד ו BPM בתל אביב.

רקע בקריינות: משנת 2005, שי הקליט קורסים מקוונים ומדריכי שימוש במוצרי תוכנה שונים, השתמש בקולו במסגרת פעילויות מחקר ופיתוח של מערכות המרת קול לטקסט וזיהוי דובר. כיום עובד כקריין עצמאי ובין השאר - הקליט פרסומות לטלוויזיה ולקולנוע.

הקלטות דמו:

 

דניאל

דניאל - קריין באנגלית בריטית

מבטא: שפת אם, מבחר מבטאים בריטיים

רקע טכני: דניאל עבד בסקטור השירותים הפיננסיים במשך יותר מעשרים שנה. הוא היה סגן הנשיא של בנק השקעות חשוב והיה אחראי על המכירות באירופה, באפריקה ובמזרח התיכון. דניאל הוא חובב טיסה וזמר קלאסי מוכשר.

רקע בקריינות: בחמש השנים האחרונות דניאל הקליט קורסים מקוונים בנושאים שונים ומגוונים, כגון נהיגה זהירה, תרכובות פחמן פלואורי, מוצרים פיננסיים וציוד רפואי.

הקלטות דמו:

 

קייט

קייט - קריינית באנגלית בריטית

מבטא: שפת אם, נייטרלי, RP, לונדון

רקע טכני: קייט עבדה כעיתונאית המתמחה בפיננסים, וכתבה והציגה תוכניות חדשות לשוקי מטבע ושוקי מטבעות זרים. יש לה חברת הייטק-פיננסי המפרסמת אתרי חדשות עבור סוחרים ובונה אפליקציות וחדרי מסחר.

רקע בקריינות: לקוחות הקריינות של קייט כוללים את סקיי ניוז, ערוץ הביוגרפיה, אינטל ומגוון רחב של חברות פיננסיות והייטק.

הקלטות דמו:

 

אילן

אילן - קריין בספרדית ספרד ודרום אמריקה

מבטא:שפת אם, ספרד או דרום אמריקה

רקע טכני: כחלק מצוות שעוסק בחדשות והמגאזינים המצולמים, תכופות סיקר נושאים הקשורים להתקדמות מדעית, חקר רפואי, המצאות חדשות ועוד. תמיד העביר כל נושא בצורה הברורה והמובנת ביותר.

רקע בקריינות: משנת 1992 אילן עובד כקריין, מפיק, עורך ומופיע מול המצלצה לפרוייקטים שונים בספרד ואמל״ט. הוא מקריין מזה שנים רבות בספרדית לחברות עבור סרטי תדמית, קריינויות לכתבות, סיורים עירוניים תיירותים מוקלטים, וגם למוזיאונים רבים, בארץ ובעולם.

הקלטות דמו:

 

איריס

איריס - קריינית ברוסית

מבטא:שפת אם

רקע טכני: לאיריס ניסיון ניהולי של מעל ל-15 שנים בתחומים הבאים: בטיחות, חשמל ואלקטרוניקה, מוצרי צריכה, נדל"ן, בנייה ושמאות, רפואה קונבנציאונלית ואלטרנטיבית, ועוד.

רקע בקריינות: משנת 2002 איריס מקליטה פרסומות לרדיו ומדריכי שימוש שונים, מצגות הסבר רפואיות והוראות התקנה/תפעול ובטיחות למוצרים ומתקנים, דיבוב דמויות במגוון קולות.

הקלטות דמו:

 

קריינות לסרטי הדרכה

קריינות לסרטי הדרכה

קריינות לסרטי הדרכה